עדכון לבוגרי הכפר

בוגרים יקרים,

עברה תקופה מאז סיימתם את לימודכם בכפר ואנו מבקשים לעדכן אתכם בנעשה בשנה האחרונה. השנה למדו בכפר 220 תלמידים בכיתות ז'-יב', ובשנה הבאה אנו צפויים לגדול ולהתרחב ל-250 תלמידים. מגמות הלימוד הנלמדות בכפר הן: תקשוב (מחשבים), חקלאות , ביולוגיה ומגמה ללימודי משטרה.

לאחרונה הקמנו בית בוגרים חדש שמטרתו לסייע לבוגרים בצרכי מגורים (לצרכי עבודה ,לימודים ועוד). המבנה כולל שני חדרי סלון, מטבח ושירותים ומיועד לבנות או בנים. בנוסף, הקמנו בכפר בית גידול לסוסי משטרה שבו מגדלים את סוסי העתיד של משטרת ישראל. התלמידים שותפים לפעילות ונהנים מהרכיבה. כמו כן שודרגה פינת החי וכעת עובדת שם מטפלת מקצועית עם קבוצות תלמידים.

חברים יקרים, אנחנו מבקשים להעמיק את הקשר אתכם ונשמח להתעדכן ולשמוע כיצד אתם מתאקלמים בחיים הבגירים. ראוי לציין כי במסגרת תפקידי כרכז בוגרים בכפר אני מקדם ומסייע בכל תחום שרלוונטי לכם, לרבות הכוונה ללימודים והשגת מלגות, השמה בעבודה וכדומה. כמוני, גם משרד החינוך רואה בתפקיד זה כחיוני ומטפח ומסייע בכל הנדרש לבוגרים.

אנו מעוניינים לקיים יום פתוח בספטמבר הקרוב (9/15). באירוע נביא נציגים ממשרד החינוך והקליטה שיתנו מענה לשאלות השונות שיעלו במפגש. אם ברצונכם להשתתף אנא צרו קשר באמצעות הפלאפון/מייל/פייסבוק ווואטסאפ

הנייד שלי לרשותכם במספר :052-8314277

כתובת אימייל: meir578@gmail.com

בברכה

מאיר לוי  רכז בוגרים